Letní scéna Harfa

Miluše Bittnerová

Miluše Bittnerová se narodila 10. 12. 1977 v Jičíně. Základní školu a gymnázium naštěvovala v Hořicích v Podkrkonoší. Od roku 1992 působila v poloprofesionálním divadle Jesličky v Hradci Králové. V roce 1996 úspěšně složila maturitu na hořickém gymnáziu i zkoušky na pražskou DAMU, obor herectví na katedře alternativního divadla. Vedoucím ročníku byl režisér Ivan Rajmont. Studia na DAMU zakončila v roce 2002 magisterskou zkouškou.

Školní představení v damáckém divadle Disk jí byla dobrou průpravou pro další práci v profesionálních divadlech. Už za studií spolupracovala například s režisérem M. Dočekalem v divadle Komedie, nebo v Národním divadle na hře Bloudění pod vedením režiséra J. A. Pitínského. Profesní zkušenosti sbírala také při moderování ranní show na legendárním rádiu Limonádový Joe.

Miluška Bittnerová hraje velmi dobře na klavír. Dále ovládá i kytaru či flétnu, zabývá se dabingem, moderuje společenské a charitativní akce. Hovoří anglicky a v případě role se naučí text v jakémkoliv jazyce.

Mezi její záliby na které nemá většinou příliš času patří: dlouhý spánek, dobré jídlo, literatura faktu, veškeré filmy a také rybaření.

Termíny představení:

22.07.2024 20:00 Po
Když se zhasne
Letní scéna Harfa, Praha 9
06.08.2024 20:00 Út
Všechno je dovoleno
Letní scéna Harfa, Praha 9

TOPlist