Letní scéna Harfa

Ernesto Čekan

V roce 1993 absolvoval pražskou konzervatoř, poté účinkoval v Městském divadle v Mostě např. jako Nikola v muzikálu Balada pro banditu, Jánošík v muzikálu Malováno na skle, Porthos v D´Artagnanovi. Od roku 1995 hrál v divadle ABC v Praze, a to například roli Barinkaye v Cikánském baronovi a Toma ve Slaměném vdovci.

Účinkoval také v televizních inscenacích ČT Praha a ve filmech Byl jednou jeden polda, Silnější než já a v pohádce Z pekla štěstí. V letech 2000 - 2002 hrál, tančil a zpíval roli Edmonta Dantese v muzikálu Monte Cristo (Kongresové centrum Praha). Na začátku roku 2003 se stal jedním z moderátorů televizní Snídaně s Novou.Alternoval Daniela Hůlku v muzikále Dracula.

V dnešní době ho můžete vidět např. v Divadle RB nacházejícím se v centru Prahy,na Václaváku,v Opletalově ulici...kde stvárňuje mnohé mužské ale i ženské postavy. Také ve hře Kolumbus a Izabela, kterou můžete vidět na přelomu črvence a srpna 2009 na hradě Kost... Můžeme ho vidět v serialu Ordinace v růžové zahradě jako Pedra Argetana.

Termíny představení:

27.08.2024 20:00 Út
Drobečky z perníku
Letní scéna Harfa, Praha 9

TOPlist