Ivan Mládek

Ivan Mládek

Jožin z Bažin a další hity Ivana Mládka ...

Známé i méně známé písničky Banjo Bandu, humorné slovo a často i nečekaná improvizace v podání Ivana Mládka, Lenky Plačkové, Libuny Roubychové a Vítězslava Marka. Pořad i se dvěma vynucenými přídavky trvá celkem 90 minut, během kterých vás banjista, zpěvák a humorista Ivan Mládek také seznámí s prvním kytarovým keyboardem „Guitariano“. Při některých svých skladbách předvede ukázky hry na tento nový hudební nástroj a případným zvědavcům vysvětlí po představení jeho princip a technické vymoženosti.

Hrají: Ivan Mládek, Lenka Plačková, Libuše Roubychová, Vítězslav Marek
Žánr:koncert
Délka:90 min.
Upozornění:K dispozici jsou dvě zóny - nečíslovaná nebo V.I.P. zóna.
V.I.P. zóna - sezení u stolků s obsluhou. V ceně vstupenky do V.I.P. zóny je welcome drink a ovocná mísa pro každý stůl.
U nás nezmoknete!
V případě nepříznivého počasí se představení přesouvá do Divadla Gong, Sokolovská 191, Praha 9 (200 m od Galerie Harfa). O případném přesunu bude rozhodnuto v den konání představení nejdříve 3 hodiny před začátkem akce a informace bude zveřejněna na našich stránkách.
Zaplněno není vyprodáno!
Pokud je u některého z termínů představení označení „zaplněno“, je v tuto chvíli naplněna kapacita „mokré varianty“ v Divadle Gong. Kapacita Letní scény na střeše OC Galerie Harfa je však o něco vyšší. V den konání představení, v okamžiku, kdy budeme mít jistotu, že budeme hrát skutečně na Harfě, uvolníme do prodeje další místa.
TOPlist