Petr Skoumal - Olin Nejezchleba - Norbi Kovács

Petr Skoumal - Olin Nejezchleba - Norbi Kovács

Výjimečné setkání tří hudebních osobností

Řeči vedou a písně zpívají skladatel Petr Skoumal, multiinstrumentalista Jaroslav Olin Nejezchleba a virtuózní kytarista Norbi Kovács.

Český hudebník Petr Skoumal působil v Činoherním klubu jako režisér a hudební dramaturg. Velmi významná je jeho tvorba pro film a televizi (např. Srdečný pozdrav ze zeměkoule, Nejistá sezóna, Jára Cimrman ležící, spící, Rozpuštěný a vypuštěný). Nezapomenutelná je i jeho hudba k večerníčkům (Maxipes Fík, Bob a Bobek, A je to...). Petr Skoumal píše hudbu mnohým hudebníkům, několik let působil jako člen kapely ETC Vladimíra Mišíka, dlouhodobě spolupracuje například s Michalem Prokopem.

Multiinstrumentalista Jaroslav Olin Nejezchleba hrával a hraje s Vladimírem Mišíkem ve volném akustickém sdružení Čunderground, s Petrem Kalandrou v jeho Blues Session, a spolupracoval s celou řadou dalších hudebních osobností (namátkou Čechomor, Vlasta Redl, Petr Skoumal, Jan Burian, Michal Prokop, Ivan Hlas, Nerez, Jiří Bílý, Anna K., Radůza, Vlasta Třešňák a další). V současné době hraje v Triu Ivana Hlase.

Kytarista a zpěvák Norbi Kovács člen skupiny Lokomotiva, Ivan Hlas Trio a Kybabu. Věnuje se i hudbě filmové a scénické.

Hrají: Petr Skoumal, Norbi Kovács, Olin Nejezchleba
Žánr:koncert
Délka:120 min.
Upozornění:K dispozici jsou dvě zóny - nečíslovaná nebo V.I.P. zóna.
V.I.P. zóna - sezení u stolků s obsluhou. V ceně vstupenky do V.I.P. zóny je welcome drink a ovocná mísa pro každý stůl.
TOPlist