A bude legrace

A bude legrace

Dětský pořad Václava Upíra Krejčího

Pořad plný scének, legrácek, písniček… ale hlavně motivací, aby děti více komunikovali, než aby byly pasivními diváky. Představení pobaví nejen děti, ale i celou rodinu.

Václav Upír Krejčí se představí dětem v následujících etudách:

Balónek - Upír dělá hloupého, že něco našel a neví co to je… Děti mu napovídají že balónek on jim nevěří, protože balónky jsou kulatý a tohle je šlupička… Potom mu všichni v sále napovídají co má dělat a on si to pořád plete… Děti mu pomáhají i nafukovat, ale stále se nedaří, až se podaří.

Slepička - Podobně je tomu i u cirkusové pohádky „Slepička Slepína“, která od dětí odkoukala, že se vždy před spaním svlékají a oblékají do pyžama. Slepička se začala před spaním rozlepovat, hlavu, křídla, nohy ale do rána zapomněla jak vypadá a teď má Upír jen torzo a děti napovídají co kam patří. Upír se plete a dává slepičce různé hlavy jiných zvířátek, kozoslepice, kravoslepice, beranoslepice, pesoslepice apod. Nakonec vše dobře dopadne a děti jsou pochválené.

Vtipná kaše - Další etudou je Vaření vtipné kaše… Protože tím se z našich životů vyhání neviditelní smutňáci, kteří dělají smutek. To se vezme velký hrnec (děti naznačují) a měchačkokvrdlačku, do hrnce se dávají různé věci i legrační, např. sluníčko, štípaná pusa, kytička pro hodné lidi, legrační obrázek, Bolka Polívku, atd. Stále se musí míchat, aby se to nepřipálilo, protože to smutňákům chutná. Na závěr ochutnáme, a když jsme dobře vařili, tak se všichni zasmějeme. Děti se vždy smějí a pak zavládne všude dobrá nálada.

Soutěž – CarůsoDoremiŠou.. na jeviště pozve několik děti a vyřazováním… se dojde až k vítězi… Kdo si nevzpomene na písničku, která ještě nezazněla vypadává ze hry…

Hrají: Václav Upír Krejčí
Žánr:představení pro děti
Délka:60 min.
Upozornění:Každý divák bez rozdílu věku musí mít vlastní vstupenku.
TOPlist