Jak Trautenberk dělal Krakonošovi ducha

Jak Trautenberk dělal Krakonošovi ducha

Krkonošská pohádka

Výtvarně bohatá pohádka, při níž se děti baví a dospělí vzpomínají na známé večerníčky. Tentokrát ve zcela novém originálním příběhu z Krkonoš.

Nabubřelý pán Trautenberk má své panství hned vedle Krakonošova a toť se ví, malý pán a velký pán, to nikdy nedělá dobrotu.

Jednou mu chce zastřelit šestnácteráka, pak mu straší na blatech jako duch a nakonec mu posbírá v revíru ty nejlepší houby. Skála horských skřítků se za Trautenberkem zavírá pro jeho chamtivost, a je na dětech, zda-li ho má Krakonoš vysvobodit...

Představení Jak Trautenberk dělal Krakonošovi ducha je uváděno v nastudování Divadla Kompanyje.

CD „Krkonošká pohádka“ si můžete objednat zde

Hrají: Jiří Ployhar, Klára Jandová, Petr Lněnička, Vladimír Čepek, Martin Janouš, František Čachotský
Autor: Martin Janouš
Režie: Martin Janouš
Žánr:představení pro děti
Délka:60 min.
U nás nezmoknete!
V případě nepříznivého počasí se představení přesouvá do Divadla Gong, Sokolovská 191, Praha 9 (200 m od Galerie Harfa). O případném přesunu bude rozhodnuto v den konání představení nejdříve 3 hodiny před začátkem akce a informace bude zveřejněna na našich stránkách.
Zaplněno není vyprodáno!
Pokud je u některého z termínů představení označení „zaplněno“, je v tuto chvíli naplněna kapacita „mokré varianty“ v Divadle Gong. Kapacita Letní scény na střeše OC Galerie Harfa je však o něco vyšší. V den konání představení, v okamžiku, kdy budeme mít jistotu, že budeme hrát skutečně na Harfě, uvolníme do prodeje další místa.
TOPlist