Dívčí válka

Legendární komedie Františka Ringo Čecha se vrací!

Legendární komedie Františka Ringo Čecha Dívčí válka se za dobu své existence dočkala více než 3000 repríz. Nyní přichází v novém zpracování, které však ctí genialitu originálu, v novém mladém složení, v nových kostýmech, s novou scénou a hlavně s novou radostí a chutí!

Jiráskovy Staré pověsti české zná každý z nás. Ovšem ne všechno, co Alois Jirásek napsal, a co nás ve škole učili, musí být pravda! Úsměvný pohled do historie starých Čechů z pera Františka Ringo Čecha vyvrací zažité pověry a mýty a přináší nový pohled na notoricky známé události.

Hrají: Jindra Kriegel, Pavlína Mourková, Barbora Mottlová, Miroslav Šimůnek, Kateřina Petrová, Kristýna Podzimková, Věra Vodičková, Václav Upír Krejčí, Jaroslav Šmíd, Braňo Polák, Aleš Říha, Petr Semerád
Autoři: František Ringo Čech
Režie: Jindra Kriegel
Žánr: činohra
Délka: 120 min.

Termíny představení:

Aktuálně není vypsán žádný hrací termín
U nás nezmoknete!
V případě nepříznivého počasí se představení přesouvá do Divadla Gong, Sokolovská 191, Praha 9 (200 m od Galerie Harfa). O případném přesunu bude rozhodnuto v den konání představení nejdříve 3 hodiny před začátkem akce a informace bude zveřejněna na našich stránkách.

Diskuze:

TOPlist