Letní scéna Harfa

Pohádka Kocourek Modroočko již tuto neděli

09.08.2013 22:03

Přijďte s kocourkem Modročkem poznávat svět v představení na motivy stejnojmenné dětské knížky Josefa Koláře na Letní scéně Harfa již tuto neděli 11.8.2013 od 17:00 hod. Vstupenky si můžete objednat zde.

Kocourek Modroočko je malé kotě, které se teprve učí pořádnému kočičímu životu. Jeho průvodcem je učený Bělovous Zrzunda a krásná kočka Zelenoočka. Postupně zjišťuje, jak dovede být ten "opravdový" kočičí život zajímavý, někdy trochu krutý, ale především krásný. Na svém prvním výletě potkává různá zvířátka- křečka, krtka, králíka, psa, myši a různé kočičí kamarády. On i děti tak mohou poznávat jejich zvyky, chování, místa kde žijí, čím se živí ale také jak se k nim chová člověk.

Pohádka provázena písničkami Marka Ebena (Blues kočky Zelenoočky, Tlapky klást potichu, Polštářky tvých tlapek, Kočičí jazz, V podzemí, Komu se nelení a mnohé další).

Stejně jako celé léto máme pro vás připravenou spoustu cen a dárků (vstupenka do DinoParku, soutěž o dětský elektrický automobil HENES M7, dárkové balíčky z království hraček Bambule atp.).

produkce

TOPlist