Světáci

Světáci

Divadelní verze slavné hudební komedie

Notoricky známá filmová hudební komedie Vratislava Blažka a Zdeňka Podskalského s písněmi Evžena Illína a Vlastimila Hály z roku 1969 trůní od své premiéry na špičce žebříčků nejoblíbenějších českých filmů.

Parta tří fasádníků od Velhartic pracuje v Praze, v tom zářivém, velikém hlavním městě plném lákadel, zábavy a bujarého nočního života. Po dramatickém zážitku v grilbaru Diplomat, kde způsobí požár, se rozhodnou vzdělat v oblasti společenského chování.

Doufají, že si napříště v takovém „lepším podniku“ zaslouží, jako opravdoví světáci, společnost dam na úrovni. Odevzdají se do rukou zkušeného vychovatele, emeritního profesora tance a společenské výchovy.

Zdá se, že vše probíhá podle plánu. Žádný z nich však netuší, že nakonec natrefili na trojici podobně „dobře vyškolených“ lehkých dam?

Hrají: Monika Absolonová, Adéla Gondíková, Filip Tomsa, Zbyšek Pantůček, Jan Přeučil, Olga Želenská, Miriam Kantorková, Petr Gelnar, Martin Sobotka, Lukáš Pečenka, Pavel Vítek, Jaroslav Slánský, Viktor Limr, Lumír Olšovský, Dalibor Gondík, Aleš Háma, Vlasta Žehrová, Ivana Andrlová, Mahulena Bočanová, Vlasta Peterková, Marcela Nohýnková
Autor: Vratislav Blažek, Zdeněk Podskalský, Evžen Illín, Vlastimil Hála
Režie: Lumír Olšovský
Žánr:činohra
Délka:140 min.
U nás nezmoknete!
V případě nepříznivého počasí se představení přesouvá do Divadla Gong, Sokolovská 191, Praha 9 (200 m od Galerie Harfa). O případném přesunu bude rozhodnuto v den konání představení nejdříve 3 hodiny před začátkem akce a informace bude zveřejněna na našich stránkách.
Zaplněno není vyprodáno!
Pokud je u některého z termínů představení označení „zaplněno“, je v tuto chvíli naplněna kapacita „mokré varianty“ v Divadle Gong. Kapacita Letní scény na střeše OC Galerie Harfa je však o něco vyšší. V den konání představení, v okamžiku, kdy budeme mít jistotu, že budeme hrát skutečně na Harfě, uvolníme do prodeje další místa.
TOPlist