Tři letušky v posteli

Tři letušky v posteli

Milostné pletky napříč zeměkoulí

Když už si myslíte, že máte tak dokonalý plán, že se nemůže nic hrozného stát, stane se něco ještě mnohem, mnohem horšího.

Dva piloti, jeden byt a příliš mnoho milenek na jednu postel. Milostné pletky napříč zeměkoulí vás pak mohou dostat do ráje ale také do blázince.

Komedie o tom, co všechno se může stát na křižovatkách letových tras.

Hrají: Milan Enčev, Miroslav Hrabě, Pavlína Mourková, Kateřina Peřinová, Denisa Nesvačilová, Vladimíra Benoni, Anna Kulovaná, Petr Franěk
Autor: Karel Janák
Režie: Karel Janák
Žánr:činohra
Délka:105 min.
Premiéra:29.11.2018
U nás nezmoknete!
V případě nepříznivého počasí se představení přesouvá do Divadla Gong, Sokolovská 191, Praha 9 (200 m od Galerie Harfa). O případném přesunu bude rozhodnuto v den konání představení nejdříve 3 hodiny před začátkem akce a informace bude zveřejněna na našich stránkách.
Zaplněno není vyprodáno!
Pokud je u některého z termínů představení označení „zaplněno“, je v tuto chvíli naplněna kapacita „mokré varianty“ v Divadle Gong. Kapacita Letní scény na střeše OC Galerie Harfa je však o něco vyšší. V den konání představení, v okamžiku, kdy budeme mít jistotu, že budeme hrát skutečně na Harfě, uvolníme do prodeje další místa.
TOPlist